Mert Demir Plastik A.Ş.

Mert Demir Plastik

Ev Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

- Şirketimizin ana ilkesi “ Performans ve Rekabette Üstün Başarımızı Devam Ettirmek” tir.
- Bunu sağlamak için “ İnsana Saygı “ ile başlayan “ KALİTE “ arayışımızın Mert Demir Plastiğin tüm fonksiyonlarında sürdürülmesi gerektiği bilincini tüm personele yaymaktayız.
- Yoğunlaşan Global rekabet karşısında rekabet gücümüzü korumak ve daha da ileriye taşıyabilmek için tüm müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizde, tüm süreçlerimizde “ Kalite’nin arayışı “ içinde olmalıyız.
- Şirket içindeki müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerde de “ Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması” ve “ Müşteri Kraldır” anlayışı esastır.
- Kıyaslama, değerlendirme ve eğitim faaliyetleri ile “ bilgi birikimimizi ” sürekli arttırmalıyız.
- İç ve dış müşteri beklentilerini ve taleplerini doğru zamanda daha kaliteli ve en ekonomik düzeyde sağlayabilmek için yaratıcı ve yenilikçi bir anlayışla “ sürekli iyileştirmeli ve geliştirmeli ” yiz.
- Politika ve stratejilerimiz tanımlanmış amaçlarımıza ulaşırken “ kaynaklarımızı etkin kullanma” ya itina etmeli, yaptığımız her işin paydaşlarımıza “ katma değer ” yaratmasını sağlamalıyız.
- Kaliteli ürün ve hizmet ancak kaliteli girdilerin kullanıldığı kaliteli ortamda elde edilir. Mert Demir Plastik mal ve hizmet üreten tedarikçilerimizle “ işbirliğini geliştirip, kalitelerini yükseltilmesine destek olurken” iş yeri ortamımızın “ emniyetli, temiz ve düzenli ” olması sorumluluğumuzu artarak hissetmeliyiz.
- Topluma saygılı bir kuruluş olarak doğaya özen göstermeli ve “ çevremizi korumalıyız .” Her alanda örnek davranışla toplumumuzun çağdaşlaşmasına katkıda bulunmalıyız.
- Kalite yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.